Frecuencia de dientes supernumerarios en una población mexicana
NAGIOS: RODERIC FUNCIONANDO

Frecuencia de dientes supernumerarios en una población mexicana

Repositori DSpace/Manakin

Frecuencia de dientes supernumerarios en una población mexicana

Mostra el registre complet de l'element

Visualització       (92.22Kb)

Exportar a Refworks
    
Salcido García, Juan Francisco; Ledesma Montes, Constantino; Hernández Flores, Florentino; Pérez, Diego; Garcés Ortíz, Maricela
Aquest document és un/a article publicat, creat/da en: 2004

    Salcido García, Juan Francisco ; Ledesma Montes, Constantino ; Hernández Flores, Florentino ; Pérez, Diego ; Garcés Ortíz, Maricela. Frecuencia de dientes supernumerarios en una población mexicana. En: Medicina oral, patología oral y cirugía bucal, 2004, Vol. 9, No. 5: 403-409
distribuït sota llicència Creative Commons de Reconeixement-NoComercial 3.0 No adaptada

Aquest element apareix en la col·lecció o col·leccions següent(s)

Mostra el registre complet de l'element

Cerca a RODERIC

Cerca avançada

Visualitza

Estadístiques