Infecciones orofaciales de origen odontogénico
NAGIOS: RODERIC FUNCIONANDO

Infecciones orofaciales de origen odontogénico

Repositori DSpace/Manakin

Infecciones orofaciales de origen odontogénico

Mostra el registre complet de l'element

Visualització       (46.28Kb)

Exportar a Refworks
    
Gutiérrez Pérez, José Luis; Perea Pérez, Evelio J.; Romero Ruiz, Manuel María; Girón González, J. A.
Aquest document és un/a article publicat, creat/da en: 2004

    Gutiérrez Pérez, José Luis ; Perea Pérez, Evelio J.; Romero Ruiz, Manuel María ; Girón González, J. A.. Infecciones orofaciales de origen odontogénico. En: Medicina oral, patología oral y cirugía bucal, 2004, Vol. 9, No. 4: 280-287
distribuït sota llicència Creative Commons de Reconeixement-NoComercial 3.0 No adaptada

Aquest element apareix en la col·lecció o col·leccions següent(s)

Mostra el registre complet de l'element

Cerca a RODERIC

Cerca avançada

Visualitza

Estadístiques