On Functions of Integrable Mean Oscillation
NAGIOS: RODERIC FUNCIONANDO

On Functions of Integrable Mean Oscillation

Repositori DSpace/Manakin

On Functions of Integrable Mean Oscillation

Mostra el registre complet de l'element

Visualització       (303.9Kb)

Exportar a Refworks
    
Blasco de la Cruz, Óscar; Pérez, María Amparo
Aquest document és un/a article publicat, creat/da en: 2005

    BLASCO, Oscar; PÉREZ, M. Amparo. On Functions of Integrable Mean Oscillation. En: Revista Matemática Complutense, 2005, vol. 18, no. 2, p. 465–477
http://revistas.ucm.es/mat/11391138/articulos/REMA0505220465A.PDF
distribuït sota llicència Creative Commons de Reconeixement-NoComercial 3.0 No adaptada

Aquest element apareix en la col·lecció o col·leccions següent(s)

Mostra el registre complet de l'element

Cerca a RODERIC

Cerca avançada

Visualitza

Estadístiques